خدمات ما

فروش و توزیع

فروش و توزیع

همچنین شرکت نهاده¬های دامی و کشاورزی کوروش با ارائه محصولات متنوع دامی و کشاورزی و فروش محصولات تولیدی خود شامل خوراک دام و طیور تولیدی با برند zola با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به مرغداریها و دامداریها و فروش کالا¬های تأمین شده و وارداتی شرکت از جمله ذرت، جو، کنجاله سویا، متیونین، لیزین، ویتامین¬ها و... به مرغداریها، دامداریها و کارخانجات صنایع خوراک دام و طیور نیز فعالیت دارد.

همچنین  شرکت نهاده­های دامی و کشاورزی کوروش با ارائه محصولات متنوع دامی و کشاورزی و فروش محصولات تولیدی خود شامل خوراک دام و طیور تولیدی با برند zola با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به مرغداریها و دامداریها  و فروش کالا­های تأمین شده و وارداتی شرکت از جمله ذرت، جو، کنجاله سویا، متیونین، لیزین، ویتامین­ها و... به مرغداریها، دامداریها و کارخانجات صنایع خوراک دام و طیور نیز فعالیت دارد.

خدمات مرتبط

صادرات پسته

شرکت کشاورزی کوروش با هدف‌گذاری صادرات محصولات کشاورزی ایران، به‌ویژه خشکبار و با محوریت صادرات پسته در نیمه دوم سال 1398 فعالیت‌های خود را آغاز نمود.

بیشتر بدانید

واردات نهاده های دامی و کشاورزی

شرکت نهاده های دامی و کشاورزی کوروش در راستای تأمین خوراک دام کشور اقدام به واردات ذرت  و جو از کشور­های آمریکای جنوبی، روسیه و اکراین  و کشور­های اروپایی  نموده است و همچنین کنجاله سویا که از کشور­ه

بیشتر بدانید